Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o vstupenky na Ochutnejte Česko na hradu Veveří

Soutěž o vstupenky na Ochutnejte Česko na hradu Veveří

Jeden hrad, desítky chutí, jídel, nápojů, představení turistických regionů... Soutěžte s námi a vyhrajte 2 vstupenky na akci Ochutnejte Česko na hradu Veveří.

 

 

Partnerem soutěže je: naBOSo

Ochutnejte desítky pokrmů, víno od vinaře, pivo z minipivovárku. Pro děti je připravené divadlo, šifrovací hra a dětský koutek. Prezentované regiony vám představí své turistické atrakce a produkty. To vše v jeden den na hradě Veveří.

 

Soutěž trvá do 16. května 2017

Dvě vstupenky na akci Ochutnejte Česko na hradu Veveří, která se koná v sobotu 20. května 2017, vyhrává 10., 20., 30., 40. a 50. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

 

Soutěžní otázka: 

Jaká soutěž bude součástí programu na hlavním pódiu?

a) soutěž ve škrábání zeleniny

b) soutěž ve vyrábění paštiky

c) soutěž v ochutnávání čaje

 

Nápovědu najdete na www.ochutnejcr.cz.

Své odpovědi zasílejte do 16. května 2017 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Ochutnejte Česko".

 

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 3 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

 


Datum vložení: 9.5.2017 18:50:20

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.