Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o vstupenky na muzikál O chytré princezně

ochytreprincezne_ilustrfoto

Divadlo Semafor uvede 16. května 2015 originální hudební pohádku s prvky Černého divadla Jiřího Srnce: O chytré princezně. Teď a tady máte možnost vyhrát vstupenku v hodnotě 290 korun na tuto zbrusu novou muzikálovou pohádku na motivy Boženy Němcové.

 

 

 

 

Partnerem soutěže je: hudební pohádka O chytré princezně

O chytré princezně je zcela nová autorská muzikálová pohádka pro všechny generace na motivy Boženy Němcové, v originálním spojení s černým divadlem a jedinečným výtvarným pojetím otce černého divadla – scénografa a výtvarníka Jiřího Srnce. Pohádka, ve které si přijdou na své diváci všech generací je plná lásky, pravdy, napětí, skvělé hudby zkušeného hudebníka, skladatele a aranžéra Štěpána Eliáše a především trefného humoru pro děti i dospělé, obsaženého v původním romantickém veršovaném příběhu Jiřího Žáka. O produkci tohoto průkopnického multižánrového dílka stejně jako o část písňových textů se postarala Kristýna Pixová. To vše v podání zajímavých osobností pod režijní taktovkou Romana Štolpy. 

Toto představení vznikalo v KULTURÁČKU NA BÍLÉ HOŘE, kde se mimo jiné odehrávala také příprava nedávno uvedené Sněhové královny, Kapky medu pro Verunku a dalších divadelních projektů.

Další plánovaná představení v divadle SEMAFOR jsou 23. května, 30. května a 6. června.

 

Soutěž trvá do 14.5.2015.

Vstupenku na jeden z výše uvedených termínů muzikálové pohádky O chytré princezně v Divadle Semafor vyhrává 1., 20., 40, 60. a 80. došlý e-mail se správnou odpovědí. Hodnota výhry je 290 korun. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Kdo se představí v roli krále při premiéře pohádky v divadle Semafor dne 16. května?

a.) Jiří Zonyga

b.) Mojmír Maděrič

c.) Richard Tesařík

Nápovědu najdete na www.ochytreprincezne.cz.

Své odpovědi zasílejte do 14. května 2015 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - O chytré princezně".  

ochytreprincezne2_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 6.5.2015 23:36:13

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.