Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o vstupenky na Historickou výstavu stavebnice Merkur

Soutěž o vstupenky na historickou výstavu stavebnice Merkur

Vzpomínáte si na populární stavebnici Merkur, která v minulém století ovládala české domácnosti? Sestavené modely vláčků, aut nebo jeřábů milovalo snad každé dítě.  Přijďte se podívat na modely, které byly postaveny z této legendární stavebnice a třeba si i postavit s dětmi svůj vlastní... Soutěžte s námi a vyhrajte vstupenky na Historickou výstavu stavebnice Merkur v Praze.

 

Partnerem soutěže je:  Dům hraček Sparky's

Ve 2. patře Domu hraček Sparkys v Havířské ulici v Praze se 22. ledna otevřela historická expozice Merkur, která čítá přes 520 unikátních modelů, od funkčních kolotočů přes elektrické vláčky až po kousky datované do roku 1920. Součástí této rozsáhlé výstavy je i dílna, kde si návštěvníci mohou vyzkoušet postavit své vlastní modely. Unikátní expozice, která zachycuje historii fenoménu Merkur, láká návštěvníky na celou řadu železničních jeřábů, obřích vlaků i na repliku čočkostroje vynálezce Otty Wichterleho, funkční model slunečních hodin, ježka v kleci zapsaného v České knize rekordů nebo na šestimetrový model ivančického viaduktu s pendlujícím vláčkem. Expozice poběží až do konce dubna 2016, vstupné pro dospělého člověka činí 199 Kč, pro děti do 15 let, důchodce a studenty 99 Kč a pro rodiny 399 Kč.

Soutěž trvá do 11.2.2016.

Voucher pro vstup pro dvě osoby v hodnotě 400 korun vyhrává 20., 40., 60., 80. a 100. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

Soutěžní otázka: 

Jak se jmenuje český sběratel, který se pyšní nejrozsáhlejší sbírkou stavebnice Merkur?

a) Jiří Mládek

b) Tomáš Novák

c) Josef Drobný

 

Nápovědu najdete zde.

 

Své odpovědi zasílejte do 11. února 2016 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Merkur".

merkur_traktor_vystava_sparkys

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 28.1.2016 15:21:06

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.