Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o vstupenky na Foodparade 2016

foodparade2016_plakat

Šestý ročník festivalu jídla a pití Foodparade se rozprostře v krásných zahradách Trojského zámečku o víkendu 3. a 4. září 2016. Známé luxusní restaurace i nadšenci z menších kuchyní tu představí své degustační menu. Chybět nebudou ani výtečné delikatesy, nápoje a dětský koutek od Ententýky.cz. Chcete si pochutnat? Soutěžte s námi o vstupenky!

 

Partnerem soutěže je:  Foodparade 

 

Na Foodparade lze vyrazit s dětmi, přáteli i domácím mazlíčkem. Součástí areálu je zdarma dětský koutek se zábavným programem od Ententýky.cz i pikniková louka, na které si návštěvníci mohou odpočinout ve stínu stromů. 

Akce je spojena s bohatým doprovodným programem jako je například cooking show s Janou Vašákovou – šéfredaktorkou časopisu F.O.O.D., Ondřejem Vykusou z restaurace Burger Bar či zajímavou přednáškou ve spolupráci s Muzeem gastronomie na téma stravování v době Karla IV.

 

Soutěž trvá do 26. srpna 2016

 

Dvě vstupenky na festival Foodparade, který se koná v zahradách Trojského zámečku o víkendu 3. - 4. září 2016 vyhrává 20. a 40. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

 

Soutěžní otázka: 

Na jaké tvořivé dílny se děti mohou těšit v dětském koutku na festivalu Foodparade?

a)      malování perníčků a magnetek

b)     vyšívání food motivů

c)     modelování ovoce a zeleniny

 

Nápovědu najdete na www.foodparade.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 26. srpna 2016 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Foodparade 2016".

foodparade_deti_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 12.8.2016 18:15:43

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.