Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o vstupenky na film Alenka v říši divů: Za zrcadlem

alenkavrisidivu2_ilustrfoto

Zažijte fantastické dobrodružství Alenky a jejich přátel v Říši divů na největším plátně v České republice – kině IMAX. Snímek ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ: ZA ZRCADLEM můžete navštívit v multiplexech Cinema City, IMAX a 4DX – a to, jak ve verzi 2D tak 3D. Soutěžte s námi, vyhrát můžete originální balíček obsahující 2 vstupenky do kina IMAX, Dětský filmový pas a první sadu filmových samolepek.

 

 

 

Partnerem soutěže je:  Cinema City

 

 

 

 

 

Soutěž trvá do 21. června 2016

2 vstupenky na film Alenka v říši divů: Za zrcadlem do kin Cinema City s půlroční platností vyhrává 50. a 150. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

 

Soutěžní otázka: 

Kde se nachází kino IMAX?

a)      Cinema City Atrium Flora

b)      Cinema City OC Nový Smíchov

c)       Cinema City Velký Špalíček

 

Nápovědu najdete na www.cinemacity.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 21. června 2016 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Alenka".

cinemacity_filmpas

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 6.6.2016 23:19:33

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.