Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o vstupenky na festival Slunovrat

slunovratfest_2017

Po více než 10 letech se do města Sázava nad Sázavou vrací festivaloví návštěvníci. 23. - 24. června 2017 se v areálu vodáckého kempu Sázavský ostrov uskuteční zbrusu nový hudební festival českých písničkářů a populárních interpretů. Podle svého načasování dostal příznačnéjméno Slunovrat. Pořadatelé festivalu vsadili na osvědčenou dramaturgii a k účasti pozvali plejádu známých umělců, jejichž písničky si lidé zpívají nejen táboráku. Soutěžte s námi a vyhrajte 2 vstupenky.

 

 

 

Partnerem soutěže je: festival Slunovrat

Mezi prvními vystoupí František Nedvěd, po něm bude následovat Xindl X. Objeví se zde matador Richard Müller, Aneta Langerová, folkoví Neřež se zpěvačkou Katarínou Koščovou a další. Program zakončí Ivan Mládek se svým Banjo Bandem.

Pro rodiny s dětmi bude připraven dětský koutek s hlídáním, dětská hrací zóna, loutkové divadélko Schubert, skákací hrad a mnoho dalšího. Pro malé návštěvníky bude zaveden takzvaný "dětský catering" pro chutné a zdravé stravování na kulturních akcích. 

 

Soutěž trvá do 16. června 2017

Dvě vstupenky na zbrusu nový festival Slunovrat, který se koná 23.6. - 24.6.2017 v Sázavě nad Sázavou, vyhrává 50. a 100. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

 

Soutěžní otázka: 

Co se bude specialitou nového festivalu Slunovrat pro děti?

a) hlídání dětí

b) dětský koutek

c) dětský catering

 

Nápovědu najdete na www.slunovratfest.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 16. června 2017 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - festival Slunovrat".

richard_muller_zpevak_vip_koncert_hudba_music

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 3 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 2.6.2017 16:46:09

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.