Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o vstupenky na festival Mezi ploty

Soutěž o vstupenky na festival Mezi ploty

V parku Psychiatrické nemocnice Bohnice vystoupí 26. a 27. května hvězdy jako Vojtěch Dyk s B-Side bandem, Tomáš Klus, No Name, Xindl X, Horkýže Slíže, PSH, Mňága a Žďorp, N.O.H.A., Prago Union, Mydy Rabycad, Sto zvířat, Slza, Lenka Dusilová, Vosto5, Studio Ypsilon, Divadlo Bolka Polívky a mnoho dalších. Festival Mezi ploty vstupuje do druhého čtvrtstoletí. Buďte u toho - soutěžte s námi a vyhrajte 2 vstupenky.

 

 

Partnerem soutěže je: festival Mezi ploty

Mezi ploty se letos představí kolem 120 kapel a divadel. A protože je tahle přehlídka multižánrová, bude zahrnovat hned několik zón, z nichž každá osloví jinou skupinu návštěvníků. Mezi hlavní hvězdy centrálního pódia patří Vojtěch Dyk s B-Side Bandem, Tomáš Klus, Xindl X, či kapela No Name. Pro rodiny je připravena velká Rodinná zóna, kde vystoupí třeba Kašpárek v rohlíku.
Mezi ploty však není událost jenom hudební – má taky silnou divadelní složku, k jejímž „úlovkům“ patří Divadlo Bolka Polívky, Divadlo v Dlouhé nebo Studio Ypsilon. 
Festivalová mozaika je ale ještě mnohem pestřejší - zahrnuje slam poetry a stand up comedy, workshopy, scénu pro začínající umělce, soutěže, chůzi po žhavém uhlí či debaty s psychology. 

 

Soutěž trvá do 22. května 2018

2 vstupenky na festival Mezi ploty, který se koná 26.5. - 27.5.2018 v areálu Psychiatrické léčebny v Praze-Bohnicích, vyhrává 10., 30. a 50. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

 

Soutěžní otázka: 

Kolik scén bude letos na festivalu Mezi ploty? 

a.) 4

b.) 7

c.) 14

Nápovědu najdete na www.meziploty.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 22. května 2018 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Mezi ploty".

   meziploty_deti_ilustrfoto_newsletter         

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 2 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 10.5.2018 14:36:09

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.