Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o vstupenky na Festival her a hraček pro malé i velké

festivalherahracek_pardubice_ilustrfoto

Hrajete si rádi? Nebo vaše děti? Pak byste neměli chybět na Festivalu her a hraček pro malé i velké o víkendu 27. - 28. listopadu v Pardubicích. Soutěžte s námi a vyhrajte vstupenky zdarma pro celou svou rodinu.

 

 

 

 

 

Partnerem soutěže je:  Festival her a hraček pro malé i velké

 

Pro všechny milovníky společenských her či vychytaných hraček je pořádán druhý ročník Festivalu her a hraček malé i velké! Dveře kongresového centra ve 3. patře Paláce Pardubice, se otevřou vám, vašim přátelům, blízkým, rodičům s dětmi všeho věku i vašim sourozencům v pátek i v sobotu posledního listopadového týdne. Investujte jeden den do návštěvy Festivalu her a hraček a zjistěte, co si vaši blízcí skutečně přejí objevit pod stromečkem. Společně si pak můžete vyzkoušet nejrůznější hry i hračky, seznámit se s novými herními sestavami a užít si příjemnou atmosféru za doprovodného programu.

 

Soutěž trvá do 20.11.2015.

Rodinnou vstupenku na Festival her a hraček pro malé i velké, který se koná od 27. do 28. listopadu v Paláci Pardubice vyhrává 1., 3., 5., 7., 9., 10. a 11. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Víte, kudy se nejlépe dostanete v budově Paláce Pardubice do místa konání festivalu?

a) výtahem u obchodu Tesco

b) přes eskalátory u Cinema City

c) výtahem nebo po schodech u hlavního vchodu 

 

Nápovědu najdete na www.festival-hry-hracky.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 20. listopadu 2015 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Festival her a hraček".

festivalherahracek_vlak_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 12.11.2015 13:48:01

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.