Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o vstupenky na divadelní bojovku na Vyšehrátkách

Soutěž o vstupenky na divadelní bojovku na Vyšehrátkách

Prázdniny se přehouply do druhé poloviny a návrat do jeslí, školek a škol se každým dnem neodkladně blíží. Záchranu od školních povinností alespoň na týden přináší VyšeHrátky – Interaktivní festival nejen pro děti a jejich rodiče. Soutěžte s námi a vysoutěžte si rodinnou vstupenku na divadelní bojovku na Vyšehrátkách.

 

 

 

Partnerem soutěže je:  festival Vyšehrátky

 

Desítky pohádek pro děti od 10 měsíců, workshopy, dílny, koncerty, oblíbené čtení slavných tatínků – Odpolední večerníčky, letní kino a divadelní bojovka, ve které se vydáte po stopách Karla IV., to vše na vás i letos čeká od 3. do 11. září na Vyšehradě.

VyšeHrátky říkají dost ušišlané zábavě, dětskému kýči, červeným nosům a přihlouplému culení a místo toho přináší chytrou zábavu a vzdělávání hrou. Hlavní program festivalu – interaktivní divadelní bojovka - dětem každoročně hravou formou přibližuje významné události z české historie. Po tématech českých státních svátků, národního obrození, trenažéru komunismu nebo období 2. světové války se letos můžete vydat „Po stopách Karla IV“.

 

Soutěž trvá do 1. září 2016

 

Rodinnou vstupenku na divadelní bojovku na festivalu Vyšehrátky, který se koná na pražském Vyšehradě od 3. do 11. září 2016, vyhrává 20. a 40. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

 

Soutěžní otázka: 

Kolik let už VyšeHrátky na začátku září prodlužují dětem prázdniny?

a)  5 let

b)  10 let 

c)  13 let 

 

Nápovědu najdete na www.vysehratky.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 1. září 2016 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Vyšehrátky 2016".

vysehratky_ilustrfoto_deti

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 5 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 26.8.2016 17:36:55

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.