Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o vstupenky na Den pohádek a hudby

Soutěž o vstupenky na Den pohádek a hudby

Dne 20. května se v zámeckém parku v Kunraticích odehraje již 9. ročník Dne pohádek a hudby. Vystoupí Sto zvířat, Jaroslav Uhlíř, Petr Nedvěd, Divadlo Lokvar, Divadlo Studna a další. Soutěžte s námi a vyhrajte vstupenku pro celou svou rodinu.

 

Partnerem soutěže je: Divadlo pohádek

Devátý ročník tradičního rodinného festivalu Den pohádek a hudby se koná 20. května v zámeckém parku v Kunraticích. Letos o jedno šapitó více a ještě bohatší program na volném prostranství.

Celým dnem vás a děti provedou:

Karel Zima, kterého znáte z populárního zábavně-naučného TV pořadu U-6 Úžasný svět techniky

Eva Hronková: moderátorka rádia Impuls, která má pro děti přichystané hry, soutěže a další zábavu.

 

Soutěž trvá do 18. května 2017

Rodinnou vstupenku na Den pohádek a hudby, která se koná v sobotu 20. května 2017, vyhrává 5., 10., 20., a 30. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

 

Soutěžní otázka: 

Který oblíbený muzikant a zpěvák opakovaně koncertuje v rámci Dne pohádek a hudby?

a) Tomáš Klus

b) Xindl X

c) Jaroslav Uhlíř

 

Nápovědu najdete na www.divadlovparku.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 18. května 2017 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Den pohádek a hudby".

 

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 3 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 14.5.2017 18:39:33

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.