Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o vstupenky do Lego Muzea v Praze

vkouzelnezahrade_legosoutez_ilustrfoto

V Lego Muzeu v Praze, které je velikostí a počtem vystavovaných exponátů největší na světě, uvidíte více než 2500 unikátních LEGO modelů. Zažijete dobrodružství pirátů na krásných lodích, souboje statečných rytířů i kouzelný svět Harryho Pottera. Obdivovat budete rafinované mechanismy LEGA Technik, modely moderních i starých lokomotiv a jezdících vláčků. To vše s celou rodinou a zcela zdarma. Stačí se zapojit do naší soutěže a vyhrát si svou rodinnou vstupenku.

 

 

Partnerem soutěže je: Jesle a školička V KOUZELNÉ ZAHRADĚ

Jesle a školička V KOUZELNÉ ZAHRADĚ nabízí Vám a Vašim dětem příjemné prostředí a rodinnou atmosféru. Přijímáme děti již od 2 let. Každý týden je pro děti připraven jiný a pestrý program.

Víme, jak jsou Vaše děti pro Vás vzácné, a proto se jim snažíme poskytovat tu nejlepší individuální péči. Je pro nás velmi důležité, jak se u nás děti cítí, ale také jejich osobní rozvoj. Podporujeme pohybové, experimentální a tvořivé činnosti dětí v přírodě. Každý den trávíme čas v přírodě, někdy v naší kouzelné zahradě, jindy v přilehlém parku Stromovka. V prostorách školičky každý den využíváme náš písečný ateliér, kde rozvíjíme jemnou motoriku a představivost dětí na barevně podsvícených stolech s pískem. V ateliéru také pracujeme s dalšími přírodními materiály, s kterými společně tvoříme velká umělecká díla. Menší dětská díla si děti berou sebou domů.

Soutěž trvá do 3.4.2015.

Rodinnou vstupenku do Lego Muzea v Praze na Národní třídě v hodnotě 470 korun vyhrává 50., 100. a 150. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Kolik prstů vidíte v logu jeslí a školičky V KOUZELNÉ ZAHRADĚ?

 

Logo školičky k přepočítání prstů najdete na www.vkouzelnezahrade.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 3. dubna 2015 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Lego Muzeum".  

               vkouzelnezahrade_legosoutez_ilustrfoto2

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 20.3.2015 10:04:28

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.