Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o vouchery na nákup v e-shopu Cool-baby.cz

cool_baby_ilustrfoto

Cool-baby.cz je e-shop zaměřený na prodej vtipných a originálních oblečků pro miminka a děti do 6 let autorské značky Cool Baby. Trička, body, pyžámka či bryndáčky z Cool-baby.cz jsou nejen originální a vtipné, ale také velmi kvalitní. Oblečky Cool Baby jsou skvělým dárkem k narození miminka, narozeninám či svátku dítěte. Líbí se Vám tyto vtipné oblečky? Pak neváhejte a soutěžte, vyhrát můžete voucher na nákup v hodnotě 500 korun v e-shopu Cool-baby.cz.

Partnerem soutěže je: e-shop Cool-baby.cz

Soutěž trvá do 9.6.2014.

Voucher na nákup v e-shopu Cool-baby.cz v hodnotě 500 korun vyhrává 50., 100. a 150. došlý e-mail se správnou odpovědí. 

Soutěžní otázka: 

Kolik originálních bodýček s dlouhým rukávem nabízí e-shop Cool-baby.cz?

a.) 10-19

b.) 20-29

c.) více než 30

Nápovědu najdete na www.cool-baby.cz.

Své odpovědi zasílejte do 9. června 2014 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Cool Baby".

cool_baby_ilustrfoto2

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit. 


Datum vložení: 20.5.2014 17:36:58

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.