Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o volné vstupenky do VIDA! science centra

bublinovy_stroj_vida_ilustrfoto

Odpálit si vodíkovou raketu, stát se hvězdou zpravodajství o počasí, zmrazit vlastní stín, zažít zemětřesení, rozpoutat tornádo nebo přijít na kloub záhadě Bermudského trojúhelníku, to vše můžete zažít v zábavním vědeckém parku VIDA! A můžete to zažít i zcela zdarma. Soutěžte s námi o volné vstupenky do VIDA!

 

 

Partnerem soutěže je:  VIDA! science centrum


CO JE „VIDA!“?

No přece zvolání – když objevíte něco překvapivého. „Vida! To jsem nevěděl…“. Přijďte do VIDA! a schválně počítejte, kolikrát řeknete „Vida!“ Důvodů je tu dost. A na každý z nich si musíte sáhnout. Osobně vyzkoušet. Objevujte, bavte se a učte se hrou.

To je VIDA!

Soutěž trvá do 18. března 2016.

Poukaz na volný vstup pro 4 osoby v hodnotě 760 korun vyhrává 50., 100. 150. a 200. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

Soutěžní otázka: 

Jak se říká sálu, kde probíhají představení se zábavnými pokusy?

a) Vědárium

b) Divadlo vědy

c) Sál pokusů

 

Nápovědu najdete na www.vida.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 18. března 2016 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - VIDA!".

vida_sciencecentrum_budova_ilustrfotor

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 4.3.2016 16:28:44

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.