Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o vláčkodráhu s Ratolest Festem

vlackodraha_ratolestfest_ilustrfoto

Praha si užije v sobotu 24. května nový festival pro rodiny s dětmi Ratolest Fest. Festival v příjemném prostředí náplavky Rašínova nábřeží nabídne rodinám více než padesát stanovišť a zážitků od náborů malých sportovců po vodní bitvu. Vstup je zdarma. Soutěžit s Ratolest Festem a vyhrát pro svou ratolest dřevěnou vláčkodráhu v hodnotě 599 korun můžete už teď.

Partnerem soutěže je: Ratolest Fest

Program Ratolest Festu se odehrává na každém stanovišti. Už pro první ročník se podařilo dát dohromady velkou škálu sportovních, výtvarných a volnočasových aktivit spojených s životem pražských rodin. Formou her věnuje festival prostor i závažnějším tématům od podpory dobročinných organizací přes třídění odpadu a recyklaci až po ústní hygienu nejen prvních zubů.

Z programu Ratolest Festu:

Závod odrážedel  *  Nábor malých: kajakářů, ragbistů, fotbalistů, tenistů, kanoepolistů, baseballistů či hráčů kolové  *  Velký dětský bazar otevřený všem  *  Zásah hasičského člunu s vodním dělem i lezecké záchranky  *  Výtvarné dílny od kresby až po řemeslnou výrobu  *  Hudební dílny nejen s bubínky *  Cvičení s kočárky * Vodní bitva  *  Jízdy koloběžek  *  Skvělé festivalové menu  *  Parník do Zoo  * Zábavná cesta k třídění odpadu a recyklaci  *  Desítky vystoupení v Kroužkované podívané  *  Soutěže, závody, aktivity na příjemném místě pro rodinnou sobotu

Výhru do soutěže věnoval Ratolest Festu obchod A-toys.cz, zjistit více informací o vláčkodráze můžete zde: http://a-toys.cz/cz-detail-878083-vlackodraha-49-dilu.html

Soutěž trvá do 21.5.2014.

Dřevěnou vláčkodráhu vyhrává 100. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka

Ratolest Fest je zážitkový festival pro rodiny s dětmi ve věku:

a.) 0 - 5 let

b.) 0 - 10 let

c.) 0 - 14 let

Nápovědu najdete na www.ratolestfest.cz.

Své odpovědi zasílejte do 21. května 2014 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Ratolest Fest".

vlackodraha_ratolestfest_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.  


Datum vložení: 7.5.2014 12:15:10

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.