Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o Sunárky do ručičky

Sunarek Do rucicky_banan_ilustrfoto

Unikátní praktické balení 100% ovocných příkrmů bez přidaného cukru s bezpečnostním uzávěrem přizpůsobené dětským ručičkám je novou řadou v sortimentu příkrmů Sunárek. Soutěžte s námi a nové ovocné příkrmy pro své nejmenší vyhrajte.

 

 

 

 

 

Partnerem soutěže je: Sunar

Sunárek Do ručičky je jediný 100% ovocný příkrm v praktickém balení, který si děti mohou vychutnat kdykoli a kdekoli již od ukončeného 7. měsíce. Je uzpůsoben do lehce skladovatelné cestovní znovu uzavíratelné kapsičky. Sunárek Do ručičky je k dostání v těchto příchutích: jahoda, meruňka, banán a hruška za cenu 24,90 Kč. Horkou novinkou jsou čtyři nové příchutě: borůvka, broskev, mango a švestka. 

Soutěž trvá do 27.10.2014.

Balíček Sunárků do ručičky a sušenky Sunarka v hodnotě 500,- Kč vyhrává 50., 150. a 250. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Od jakého věku dítěte je vhodný Sunárek Do ručičky?

a.) od 4. měsíce

b.) od 7. měsíce

c.) od 12. měsíce

Nápovědu najdete na www.sunar.cz.

Své odpovědi zasílejte do 27. října 2014 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Sunárek".

     sunarekdorucicky_boruvka_ilustrfoto400     sunarekdorucicky_boruvka400_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu Ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.

 


Datum vložení: 8.10.2014 17:42:24

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.