Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o Sunar Premium 4

Sunar_Premium_4_ilustrfoto

Mnohdy až žasneme nad tím, co všechno už naše děti umí a jak se z malého dítěte stává človíček, který mluví, chodí, objevuje. Dítě v prvních letech života denně vstřebává desítky informací a je vděčné za každý nový podnět, který mu poskytneme. Pro zdravý vývoj našich nejmenších je však důležitý nejenom dostatek zajímavých podnětů ke hře a učení, ale také pestrá strava bohatá na potřebné vitaminy. Soutěžte s námi a vyhrajte Sunar Premium 4, který je tu pro všechny malé průzkumníky od ukončeného 24. měsíce věku.

 

 

Partnerem soutěže je: Sunar

Sunar premium 4 byl speciálně vyvinut pro potřeby dětí od ukončeného 24. měsíce. Obsahuje mimo jiné vitamin A a C, které jsou důležité pro správný vývoj imunitního systému, dále vápník a železo. Železo je nezbytné pro rozvoj poznávacích funkcí, jako jsou například myšlení, koncentrace nebo schopnost učit se, dále pomáhá při rozvoji paměti a řeči, rozeznávání barev, tvarů.  Vývoji mozku a mozkové aktivity pak napomáhá obsažená kyselina alfa-linolenová ze skupiny omega-3 mastných kyselin. 

Soutěž trvá do 9. března 2017

Sunar premium 4 + vychytanou dózu vyhrává 10, 100. a 200. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

 

Soutěžní otázka: 

Jak se nazývá surovina, která propůjčuje Sunaru premium 4 přirozeně mléčnou chuť?

a) mléčný tuk

b) tučné mléko

c) laktóza

 

Nápovědu najdete na www.sunar.cz.

Své odpovědi zasílejte do 9. března 2017 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Sunar".

sunar_premium4_doza_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 23.2.2017 16:41:21

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.