Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o strartovné na Superior Bike Adventure 2016

superior_bike_adventure_ilustrfoto

Pojeďte si zazávodit s celou rodinou na Superior Bike Adventure 2016. O víkendu 16. a 17. července se v Podkrkonoší koná již tradiční bodovací cyklozávod dvojic s mapou – Bike Adventure. Buďte jeho součástí - zúčastněte se naší soutěže a vyhrajte start pro celou rodinu!

 

 

Partnerem soutěže je:  Superior Bike Adventure 

 

O co že v Bike Adventure jde? Během závodu si každý tým volí sám trasu podle turistické mapy, kterou dostane na startu, tak, aby během závodu získal co nejvíc bodů za průjezd jednotlivými kontrolními stanovišti. Trasu si navíc může v průběhu závodu libovolně měnit a upravovat podle toho, jak na tom jsou jeho jednotliví členové zrovna se silami. Cestou můžou navštívit zajímavá místa, zastavit se na oběd, svačinu, nebo se třeba osvěžit v potoce či řece – vše je jen v režii jednotlivých týmů. Jediné, co by měly všechny týmy dodržet, je maximální časový limit, během kterého se musí stihnout vrátit zpět do cíle. Ten je první den šest hodin, druhý den hodiny čtyři. Dopředu je jisté jedno – o zážitky není v průběhu závodu nouze!

Pro rodiny s dětmi je připravená speciální kategorie BA Family, v rámci které mohou startovat dvou až čtyřčlenné týmy – jednomu ze závodníků v nich jedoucím vždy musí být přes 18 a jednomu pod 15. Ten ale musí závod absolvovat na vlastním kole. Každý tým soutěžící v kategorii BA Family se navíc může těšit na překvapení v podobě dárku od jejího sponzora - spolecenske-hry.cz. 

A pro rodiče, kteří by se závodu chtěli zúčastnit i přesto, že jejich děti jsou zatím příliš malé, pořadatelé po oba závodní dny připravili školku, kde jim jejich ratolesti pohlídají.

Centrum závodu je v autokempu Lužany u Jičína.

 

 

Soutěž trvá do 10. července 2016

 

Rodinné startovné do kategorie BA Family vyhrává 15., 30. a 45. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

 

Soutěžní otázka: 

Kolikátý ročník závodu Bike Adventure se bude letos konat? 

a)      šestý

b)      desátý

c)       šestnáctý

 

Nápovědu najdete na www.bike-adventure.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 10. července 2016 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Superior Bike Adventure".

bike_adventure_ilustrfoto500

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 1.7.2016 12:12:22

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.