Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o stolní hru a rodinnou vstupenku na festival Hry a hlavolamy

Vystava_Hry_a_hlavolamy_31_ilustrfoto

Blíží se již 25. ročník herní výstavy Hry a hlavolamy. Těšit se můžete na velkou hernu deskových, společenských či karetních her, výstavu hlavolamů z celého světa, hlavolamové worskhopy a přednášky pro školy i workshopy pro veřejnost. Když přijdete na celou dobu výstavy můžete si hrát celých 40 hodin! Začněte s hraním už teď a vysoutěžte si na Ententyky.cz rodinnou vstupenku na tento skvělý herní festival a jednu stolní hru k tomu.

Partnerem soutěže je: festival Hry a hlavolamy

Tradičně nejoblíbenější částí výstavy Hry a hlavolamy je velká herna deskových her, ta je v pátek proto opět prodloužena až do 20 hodin, aby si ji stihli všichni dostatečně užít. Představí se zde stovky nových, ale i léty prověřených deskových a společenských her. Najdou se mezi nimi hry vhodné pro malé děti, pro náročnější hráče i zábavné hry pro celou rodinu. Hry si mohou návštěvníci pod vedením herních instruktorů zahrát a zjistit, která je pro ně ta pravá. Vybranou hru nebo hlavolam si potom mohou za výhodných podmínek také hned koupit. 

 

Soutěž trvá do 23. září 2019

 

Stolní hru a rodinnou vstupenku na festival Hry a hlavolamy, který se koná od 25.9.19 do 28.9.19 na Novoměstské radnici v Praze vyhrává 20. (stolní hra Duplik od Albi), 40. (stolní hra Cortex) a 60. (stolní hra Lušťovky) došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího. 

Výhra bude k vyzvednutí na pokladně akce.

 

Soutěžní otázka: 

Který hlavolam se objevuje v knihách Jaroslava Foglara?

a.) Rubikova koszka

b.) Ježek v kleci

c.) Hanojské věže

Nápovědu najdete na www.hryahlavolamy.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 23. září 2019 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Hry a hlavolamy 2019".

         

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 2 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz. Soutěžící svou účastí v soutěži souhlasí se zpracováním osobních údajů pro potřeby Ententyky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

cortex_hra_hryahlavolamy


Datum vložení: 14.9.2018 16:02:52

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.