Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o stavebnici LEGO® DUPLO® Výprava na ryby

Lego_duplo_vypravanaryby

Vezměte celou rodinu k vodě! Vyhrajte teď a tady stavebnici LEGO® DUPLO® Výprava na ryby.

 

 

 

Partnerem soutěže je:  LEGO® 

Pojďte si i s dětmi společně zarybařit. Nemusíte se bát, že bude pršet nebo že nastydnete. S pomocí stavebnice LEGO® DUPLO® Výprava na ryby vytvoříte lesní rybník přímo ve vašem obýváku. Kostky vám pomůžou dětem vysvětlit, jak se chovat u rybníka nebo u řeky. Záleží jen na vaší fantazii, jaký svět svým malým rybářům vykreslíte. Jak žijí ryby?  A proč se chytají? Na tyto otázky a mnoho dalších budete schopni pomocí stavebnice Výprava na ryby svým zvídavým potomkům odpovědět.

Stavebnice obsahuje třicet dva kostek. Nechybí člun, prut, ani ryba, nebo figurka tatínka, který jako správný rybář umí přímo na břehu rybníka rozdělat oheň a upéct večeři. Společnost vám také bude dělat medvídě, liška a veverka. Zároveň spolu s poznáváním přírody si děti při sestavování kostek nenápadně a nenásilně procvičí jemnou i hrubou motoriku a představivost.

Celá stavebnice splňuje nejpřísnější normy kvality a bezpečnosti, proto se nemusíte bát, že by mohlo dojít při hraní k úrazům. Je vhodná pro všechny stavitele od dvou do pěti let.

Soutěžte s námi a možná právě vy vyhrajete tuto sadu LEGO DUPLO.

Soutěž trvá do 2.7.2015.

Stavebnici LEGO® DUPLO® Výprava na ryby vyhrává 150. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Čím se liší kostky LEGO DUPLO od standardních LEGO® kostek? 

a.) mají jiné barvy

b.) jsou dvakrát větší

c.) jsou vyrobeny z jiného materiálu

Nápovědu najdete na www.duplosvet.cz.

Své odpovědi zasílejte do 2. července 2015 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Lego Duplo".

lego_duplo_vypravanaryby_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 3 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

 

 


Datum vložení: 18.6.2015 17:28:56

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.