Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o stavebnice LEGO®, které potěší všechny děti

LegoClub_Magazine_ilustrfoto

Soutěžte o stavebnici LEGO® a potěšte své děti skvělým prázdninovým dárkem společně s posledním číslem časopisu LEGO Club. 

 

Máte doma malého stavitele, který by nejraději pořád něco tvořil? Právě jemu a všem dalším fanouškům stavebnic LEGO je určen LEGO Club! 

LEGO Club je útočiště pro všechny, kteří chtějí jako první slyšet novinky z barevného a tvořivého LEGO světa. Členství v klubu přináší zábavu i spoustu dalších výhod. Každý člen se může 5x ročně těšit na časopis, který mu dorazí přímo do schránky! Časopis je plný komiksů, her a speciálních stavebních manuálů.

LEGO Club je skvělou platformou, kde mohou děti ostatním ukázat svůj stavitelský um, podělit se o recenze jednotlivých stavebnic a sdílet radost ze stavění. Proto neváhejte a zapojte svého malého stavitele do přátelského, zábavou a vědomostmi nabitého světa! 

Ve hře jsou tři stavebnice z řady LEGO Chima Rogonův skalák!

 

Soutěž trvá do 3.7.2014.

Stavebnici LEGO Chima Rogonův skalák vyhrává 100., 200. a 300. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Kolik stran tvořivého čtení má každé číslo časopisu LEGO Club?

a.) 24

b.) 67

c.) 83

Nápovědu najdete na club.lego.com/cs-cz.

Své odpovědi zasílejte do 26. června 2014 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - LEGO".

lrego_chima_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit. 


Datum vložení: 12.6.2014 10:46:27

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.