Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o stavebnice Krtek Basic

stavebnice_krtek_ilustrfoto

Oblíbený Krteček přichází s dalším dobrodružstvím. Tentokrát je jím stavebnice Krtek v originálním kufříku, který se po rozložení promění v tematickou hrací podložku s ilustracemi Zdeňka Milera. S Krtečkem děti zažijí spoustu zábavy a zároveň budou rozvíjet svoutvořivost, fantazii a jemnou motoriku. Právě teď a právě tady máte možnost jednu Krtkovu stavebnici vyhrát. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku.

 

Partnerem soutěže je: EP Line

Každá stavebnice je plná kostek a také samolepek, kterými je možné jednotlivé dílky vyzdobit. Další rozměr hračce dodává kufřík, který je rozložitelný na herní podložku. Kostky jsou kompatibilní s ostatními stavebnicemi podobného typu na trhu. Hračka byla oceněna na letošním veletrhu hraček For Toys v projektu Nejlepší novinka roku 2014 v kategorii Kreativní a stavební sety. 

Soutěž trvá do 5.12.2014.

Stavebnici Krtek Basic v hodnotě 250,- Kč vyhrává 100., 200. a 300. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

 

Soutěžní otázka: 

Co obsahuje stavebnice Krtek Basic?

a.) figurku Krtka a 9 kostek

b.) figurku Krtka a 10 kostek

c.) figurku Krtka a 11 kostek

Nápovědu najdete na www.epline.cz.

Své odpovědi zasílejte do 5. prosince 2014 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - stavebnice Krtek".

                     stavebnice_krtek500

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit. 


Datum vložení: 21.11.2014 14:37:43

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.