Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o speciální nové mouky na pečení od Babiččiny volby

mouky_babiccina_volba_ilustrfoto

Vzpomínáte na tu chvíli, kdy jste přišli na návštěvu k babičce a ještě dřív než jste tu milovanou osobu spatřili, váš nos zaplnila vůně právě upečeného koláče? Nezůstávejte u vzpomínek a staňte se i vy kouzelnou bytostí, která při každé příležitosti vyčaruje v troubě něco nepopsatelně úžasného. S novými moukami Babiččina volba, bude vaše pečení ještě výjimečnější a dopadne vždy na výbornou! Soutěžte s námi a vyhrajte karton se 3 moukami od Babiččiny volby obsahující Hladkou mouku na kynuté těsto, Hladkou mouku na křehké pečivo a Hladkou mouku dortovou. 

 

 

Partnerem soutěže je:  Babiččina volba

Nové mouky jsou speciální mouky na různé druhy těst. Jejich vlastnosti jsou dány způsobem mletí. Zrno pšenice má v každé své části různé složení – jiný obsah a kvalitu lepku, škrobu a dalších látek, které mají zásadní vliv na pečení. Postupným mletím zrna získáváme mouky s odlišnými vlastnostmi a jejich mísením pak připravíme tu ideální pro každý druh těsta. Mouky neobsahují žádné přidané složky, jejich jedinou složkou je potravinářská pšenice.

Na vánoční pečení se nejlépe hodí Hladká mouka na křehké těsto. Těsto z ní se dobře vyvaluje, nelepí se a skvěle se vykrajuje. A vy tak můžete své vánoční cukroví dovést ke sladké dokonalosti. 

Babiččina volba je mouka pro všechny, kteří hledají stálou a kontrolovanou kvalitu. Při výrobě je použito pečlivě vybrané obilí, které je před zpracováním důkladně očištěno a poté šetrně namleto v mlýnech se stoletou tradicí (v Polabí, mlýn Litoměřice a na jižní Moravě, Kyjov). Stálá kvalita mouky je zaručena řadou kontrol od zasetí zrna, až do okamžiku dodání mouky do obchodu. 

 

Soutěž trvá do 10.12.2015.

Karton obsahující 3 speciální druhy hladké mouky vyhrává 50., 100., 150., 200., 250. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Která speciální hladká mouka od Babiččiny volby se nejlépe hodí na pečení vánočky?

a) Hladká mouka na kynuté těsto

b) Hladká mouka na křehké těsto

c) Hladká mouka dortová

 

Nápovědu najdete na www.babiccinavolba.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 10. prosince 2015 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Babiččina volba".

linecke_pecivo_babiccinavolba_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 26.11.2015 14:34:48

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.