Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o rodinou vstupenku na představení Nejlokomotivovatější lokomotiva

Soutěž o rodinou vstupenku na představení Nejlokomotivovatější lokomotiva

Zpestřete si s rodinou předvánoční čas či vánoční prázdniny a přijďte se podívat na interaktivní pohádku do samého centra Prahy. Na pohádku, v které účinkují původní mašinky firmy Lehmann LGB/Märklin. Na pohádku, v které se dozvíte, proč byl nejvyšší pan železničář stále nespokojený, proč pokladník počítal a nemohl se dopočítat, nebo proč se říká železničářům "modrá armáda". Soutěžte s námi a vyhrajte rodinnou vstupenku na pohádku Nejlokomotivovatější lokomotiva.

 
 
 
Partnerem soutěže je: ProDivadlo

 

Pohádku Nejlokomotivovatější lokomotiva napsal a jedinečnou scénu k ní postavil Zdeněk Pospíšil v době své emigrace. Scéna je stále původní včetně loutek i mašinek firmy Lehmann LGB/Märklin. Představení se hraje v prostorách amfiteátrového typu, kde diváci sedí dokola kolem celé scény, čímž je prožitek z představení maximálně umocněn. Pohádka je interaktivní, herec komunikuje s dětmi a vtahuje je průběžně do děje.
 
Pohádku viděli diváci ve Švýcarsku, ve Francii, v Itálii i v Kanadě. Získala řadu ocenění na festivalech v Montrealu, Paříži, Miláně, v Říme, Lasanne a dalších městech. 
 
 
 

Soutěž trvá do: 19. prosince 2016

 

Rodinnou vstupenku na pohádku Nejlokomotivovatější lokomotiva v hodnotě 800,- korun, která se hraje od 15.12.16 do 23.12.16 a od 27.12.16 do 31.12. 16 ve Fantově budově na Hlavním nádraží v Praze, vyhrává 5. e-mail obsahující správnou odpověď a poštovní adresu soutěžícího. Termín návštěvy si výherce bude moci zvolit.

 

Soutěžní otázka:

 

Jaké je tajemné zaříkávadlo pro kouzelnou výhybku, která pouští mašinky k černokněžníkovi Zababovi?a) Lokomotivo, výhybko, hradlo, most, prosím tebe o milost: pusť mě k panu Zababovi

b) Mašinko, výhybko, hradlo, most, prosím tebe o milost: pusť mě k panu Zababovi!

c) Vláčku, výhybko, hradlo, most, prosím tebe o milost: pusť mě k panu Zababovi!

 

Nápovědu možná najdete na  www.prodivadlo.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 19. prosince na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - lokomotiva".

prodivadlo_nejlokomotivovatejsilokomotiva500_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 3 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu Ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit. 

 


Datum vložení: 6.12.2016 17:49:22

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.