Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o rodinné vstupenky na výstavu Tajemství Čtyřlístku

Soutěž o rodinné vstupenky na výstavu Tajemství Čtyřlístku

V pražské Galerii umění pro děti GUD byla v pátek 16. října zahájena interaktivní výstava na počest významného jubilea 600 - stého vydání dětského časopisu Čtyřlístek, který je českým fenoménem a kulturním dědictvím v oblasti komiksu. Soutěžte s námi a vydejte se s celou svou rodinou pohrát si a prozkoumat, jak se v čase vyvíjely příběhy Bobíka, Fifinky, Pindi a Myšpulína. 

 

 

 

Partnerem soutěže je:  Galerie umění pro děti GUD

Časopis Čtyřlístek baví mnoho generací již 46 let. Jeho ilustrátorem je Jaroslav Němeček.

Nové a netradiční pojetí interaktivní výstavy připravil tým mladých designérů z pražské Vysoké školy uměleckoprůmyslové, Lenka Svatošová a Stanislav Holý (ateliér designu Michala Froňka), kteří již v minulosti spolupracovali s galerií GUD na úspěšném zpracování výstavy Radek Pilař dětem pro sérii výstav v Jižní Koreji. Kompletní zpracování výstavy připravují v přímé spolupráci s panem Němečkem, jenž pro výstavu připravil i mnoho autentických ilustrací.

Součástí výstavy bude mnoho doprovodných programů - víkendové workshopy, divadelní představení “Čtyřlístek v pohádce”, vánoční dílny, výlety za poznáním historické Prahy a další.

 

Soutěž trvá do 2.11.2015.

Rodinnou vstupenku na výstavu Tajemství Čtyřlístku, která se koná v Galerii umění pro děti GUD do 23. prosince 2015, vyhrává 10., 30. a 50. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

 

Soutěžní otázka: 


Kde najdete galerii GUD? 


a.) u Staroměstského náměstí
b.) u Václavského náměstí
 

Nápovědu najdete na www.galeriegud.cz.

Své odpovědi zasílejte do 2. listopadu 2015 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Tajemství Čtyřlístku".

tajemství čtyřlístku, nová výstava v galerii gud

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 19.10.2015 10:58:30

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.