Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o rodinné vstupenky na Slavnosti brambor

slavnostibrambor_eden_2015

O víkendu 19. – 20. září se v centru Eden uskuteční již třetí ročník Slavností brambor. Na příchozí čekají desítky odrůd brambor, bramborové delikatesy, výborné farmářské produkty, slavnostní bramborové menu, kuchařská show, workshopy a semináře pro pěstitele, ale také soutěže a další doprovodný program pro celou rodinu. Soutěžte s námi a vyhrajte vstupenku na Slavnosti brambor pro celou rodinu.

Partnerem soutěže je: Centrum Eden

Slavnosti brambor začnou v sobotu v 9:30 v nově otevřeném ekologicko-zábavním parku Eden, jehož obdobu byste nalezli pouze ve Velké Británii. Kromě bohatého programu, který Slavnosti brambor nabízí, se tak příchozí návštěvníci mohou podívat i do celého areálu Edenu. Ten se skládá z muzea půdy, Panského dvoru, Horácké vesničky, pivovaru, Zelené lékárny a Ekopavilonu. Přístupná bude také nedaleká farma Eden. 

Pro děti je připravena zábava v podobě koutku s malováním, bramborovými tiskátky, soutěží a dalších dětských atrakcí. K vidění budou zvířátka z místní farmy a mini zoo, připraveni jsou také koně na ježdění. 

Dospělí se zabaví na besedě s odborníky z Výzkumného ústavu bramborářského, kteří prozradí, jaké brambory se hodí do kuchyně. Chybět nebudou ani rady, jak brambory pěstovat, nakoupit a uskladnit či výstavka netradičních brambor fialové barvy a další rarity z bramborové říše. Během dne návštěvníci na pódiu uvidí profesionální kuchaře připravovat netradiční pokrmy z hlavní plodiny dne. Sami pak na  závěr ochutnají výsledek a odnesou si domů pár zajímavých receptů.

Během celého víkendu budou v Edenu vyhrávat muzikanti a pivo z místního malého pivovárku poteče proudem. Samozřejmostí je tradiční řemeslný trh a to jak přímo na nádvoří, tak v Horácké vesničce, kde budou k vidění i ukázky lidových řemesel. Slavnosti skončí v neděli v 18:00.

Soutěž trvá do: 10. září 2015

Rodinnou vstupenku (2 dospělí a 3 děti) v hodnotě 400 korun na Slavnosti brambor v Centru Eden v Bystřici nad Pernštejnem, které se uskuteční 19. - 20. září 2015, vyhrává 5., 15., 25., 35. a 45.  e-mail obsahující správnou odpověď a poštovní adresu soutěžícího.

Soutěžní otázka:

Který bramborový nápoj bude možné na Slavnostech brambor ochutnat?

a.) bramborové pivo

b.) bramborové víno

c.) bramborový mošt

Nápovědu najdete na www.centrumeden.cz.

Své odpovědi zasílejte do 10. září na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Slavnosti brambor 2015".

slavnosti brambor_ilustrfoto
 

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 7 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit. 

 

Datum vložení: 27.8.2015 12:26:04

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.