Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o rodinné vstupenky na Mariánskou pouť na zámku Mitrowicz

marianska_pout_zamek_mitrowicz_buben_ilustrfoto

Mariánská pouť na zámku Mitrowicz je historicky laděná akce pro celou rodinu s bohatým programem a atmosférou dobových jarmarků. Pro děti se chystá Rytířský turnaj s hodnotnými dárky pro všechny zúčastněné, v připravených dílnách bude možné vyzkoušet mnohá řemesla. Po celý den budou probíhat komentované prohlídky zámku. Udělejte si jarní výlet do krásných jižních Čech. Soutěžte a vyhrajte vstupenku na Mariánskou pouť pro celou svou rodinu. 

Partnerem soutěže je: zámek Mitrowicz

 

Program Mariánské pouti:

  • Rytířské turnaje pro děti
  • Divadla hraná i loutková
  • Žongléřské workshopy
  • Středověká hudba
  • Šermířská vystoupení
  • Koncerty
  • Ohňová show

Soutěž trvá do 18.5.2014.

Rodinnou vstupenku na Mariánskou pouť na zámku Mitrowicz v Kolodějích nad Lužnicí v hodnotě 200 korun vyhrává 10., 25. a 35. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka

Kolika úkolů a workshopů se musí děti při Rytířském turnaji zúčastnit, aby dostaly dárky za svoji statečnost?

a.) 15 z nabízených 30 úkolů

b.) 10 z nabízených 30 úkolů

c.) 20 z nabízených 40 úkolů

Nápovědu najdete na www.marianskapout.cz.

Své odpovědi zasílejte do 18. května 2014 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Mariánská pouť".

marianskapout_mitrowicz2014

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.  


Datum vložení: 8.5.2014 10:58:31

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.