Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o rodinné vstupenky na Mariánskou pouť

Soutěž o rodinné vstupenky na Mariánskou pouť

Zámek Mitrowicz slaví své 450. narozeniny! Přijeďte si užít zámecké slavnosti, tradiční Mariánskou pouť do Kolodějí nad Lužnicí. Koná se v sobotu, 23. května od 10 do 19 hodin, připraven je opravdu bohatý program. Právě teď a tady máte možnost vyhrát si svou rodinnou vstupenku.

 

 

 

 

Partnerem soutěže je: zámek Mitrowicz

V rámci Mariánské pouti se těšte na bubenickou a praporečnickou show, šermířská utkání, loutkové pohádky i hrané komedie, třeba o máčení nepoctivého pekaře nebo veselé povídání mistra Kata o věcech neveselých. Po celý den je v areálu řemeslný jarmark s rukodělnými dílnami pro děti i tvořivé dospělé, soutěže a Rytířský turnaj, kde vyhrává každý udatný rytíř či mladá dáma. Vše doplňuje historický catering s výtečnými specialitami dle dobových receptů. Pouze tento den také máte jedinečnou možnost prohlídky zámku, který je jinak po celý rok veřejnosti uzavřen a nyní prošel sedmiletou kompletní rekonstrukcí.

Soutěž trvá do 8.5.2015.

Rodinnou vstupenku na Mariánskou pouť, která se koná 23. května v Kolodějích nad Lužnicí, vyhrává 10., 30, a 50. došlý e-mail se správnou odpovědí. Hodnota výhry je 200 korun. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Jak se jmenuje nepoctivý pekař?

a.) Bartoloměj Pecivál

b.) Vilda Těstíčko

c.) Mates Chlebánek

Nápovědu najdete na www.marianskapout.cz.

Své odpovědi zasílejte do 8. května 2015 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Mariánská pouť".  

 

marianskapout_plakat15 

 

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 17.4.2015 12:34:21

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.