Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o rodinné vstupenky na Festival her a hraček pro malé i velké

Soutěž o rodinné vstupenky na Festival her a hraček pro malé i velké

Blíží se 3. ročník Festivalu her a hraček pro malé i velké, který letos proběhne ve dnech 25. a 26. listopadu v Pardubicích. I v tomto roce festival láká na spoustu novinek z řad deskových her, počítačových her, hlavolamů, autíček, panenek, robotů i modelů. Soutěžte s námi a vyhrajte vstupenku na festival pro celou rodinu.

 

 

Partnerem soutěže je: Festival her a hraček pro malé i velké

 

Objevte hry, v nichž si děti budují dovednosti v technickém směru, ale i hračky edukativního charakteru. Na festivalu budete pro své předškoláky a školáky moci vybrat i vhodné didaktické herní sestavy, které je hravě zaujmou a přitom díky nim budou rozvíjet své jazykové, malířské, literární a jiné nadání.

I dospělí si rádi hrají! Na festivalu proto naleznete různé modely aut, letadel, elektromotorů, ale i třeba mindball. Jestli jste o této hračce ještě neslyšeli, pak si ji rovnou vyzkoušejte. Jedná se o „mozkový trénink”, zaměřený mimo jiné na intenzitu koncentrace. Myslíte si, že se dovedete soustředit lépe, než vaši blízcí? Zjistěte, co všechno dovede rozptýlit vaši mysl a zda skutečně dovedete udržet pozornost po dobu delší, než jsou tři minuty.

Festival her a hraček pro malé i velké je zavedená prodejní výstava s aktivním doprovodným programem. Festival je určen všem, od malých až po velké, kteří si rádi hrají, lámou si hlavu a baví se. Na festivalu tak mají jedinečnou možnost si hry, hračky, hlavolamy nebo stavebnice před nákupem vyzkoušet.

 

Soutěž trvá do: 17. listopadu 2016

 

Rodinnou vstupenku na Festival her a hraček pro malé i velké, který se uskuteční v Pardubicích 25. - 26. listopadu 2016 vyhrává 5., 10., 15., 20., 25. e-mail obsahující správnou odpověď a poštovní adresu soutěžícího.

Soutěžní otázka:

Jak se dostanete do kongresového centra Paláce Pardubice, kde se Festival her a hraček pro malé i velké 2016 koná?

a) po schodech nebo výtahem u centrálního vchodu do 2. patra

b) po schodech nebo výtahem u zadního vchodu do 3. patra

c) po schodech nebo výtahem u centrálního vchodu do 3. patra

Nápovědu najdete na  www.festival-hry-hracky.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 17. listopadu na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Festival her a hraček".

festivalherahracek_pardubice_ilustrfoto2

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 7 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu Ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit. 

 

 

 


Datum vložení: 3.11.2016 18:18:22

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.