Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o rodinné vstupenky do Kostkolandu

kostkoland_soutez_ilustrfoto1

Největší herna a muzeum kostiček Lego v České republice v OC Galerie Nové Butovice má novou expozici. Tentokrát si výstavu užijí i nadšenci do sci-fi a technologií, přidané jsou totiž modely technické architektury, modely z vesmíru nebo oblíbené Star Wars scény. Novinkami jsou i DUPLO modely pro nejmenší nebo modely pirátských lodí a ostrovů s poklady. Soutěžte s námi a vyhrajte vstupenku pro celou rodinu.

 

 

 

Partnerem soutěže je:  Kostkoland

 

Nové modely potěší svou interaktivitou

Návštěvníci se mohou nově těšit na tradiční české stavby, například na model šumavského hradu Kašperk, jehož stavba začala už v roce 2011. Vyměněno bylo 90 % modelů, k vidění jsou tak i další zajímavosti. Tím největším exponátem je interaktivní kolejiště o rozměru 9 x 2 m2, na kterém mohou návštěvníci sami ovládat vláčky. Nechybí ani budova opavského nádraží nebo různé druhy vláčků. K nejmenším modelům pak patří ztvárnění sportů letních OH či známé filmové scénky. U těch si návštěvníci mohou udělat kvíz a hádat, o který film se jedná. Kostkoland není v žádném případě zajímavý jen pro kluky. V expozici je totiž mimo jiné zastoupený i pohádkový hrad s princeznami a kočáry.

Herna pro malé i velké stavitele

Všichni zájemci si takovou výstavbu mohou vyzkoušet v legoherně, která nabízí stovky tisíc nejrůznějších kostiček – od Dupla pro nejmenší až po miniaturní dílky pro zkušené stavitele. K dispozici jsou návštěvníkům i takové specialitky jako Stavebnice Lego Architecture nebo Lego Technic, které pobaví i dospělé návštěvníky. Kostkoland v Praze je největší legohernou v České republice, společně s muzeem se rozkládá na ploše 1016 m2.

 

 

Soutěž trvá do 20. ledna 2017

 

Rodinnou vstupenku v hodnotě 200 korun vyhrává 15., 30., 45., 60. a 75. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

 

Soutěžní otázka: 

Je součástí Kostkolandu v OC Nové Butovice i občerstvení?

a)      ano

b)    ne

 

Nápovědu najdete na www.kostkoland.cz.

Své odpovědi zasílejte do 20. ledna 2017 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Kostkoland".

kostkoland_soutez_ilustrfoto2_500

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 6.1.2017 12:07:22

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.