Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o rodinné vstupenky do Kostkolandu

kostkoland_ilustrfoto

V obchodním centru Galerie Butovice se otevřela největší herna a muzeum kostiček Lego. Prostor o ploše 1016 metrů nabízí propojení herny se statisíci kostiček a muzea s více než stovkou modelů. Soutěžte s námi a vyhrajte rodinnou vstupenku do tohoto světa plného Lego kostiček.
 

 

 

 

Partnerem soutěže je:  Kostkoland


Herna se statisíci kostek Lega
Kostkoland nabízí vyžití pro malé o větší příznivce Lega. Těm starším tu jsou k dispozici v tzv. free zóně, tedy k volnému hraní, stovky tisíc nejrůznějších kostek Lega, pro menší jsou připraveny stavebnice s Duplem. Herna je otevřena každý den v týdnu od 9:00 do 21:00. Návštěvníci se ale mohou těšit i na nabídku organizovaných soutěží a her. Herna je určena především pro děti ve věku od 5 do 14 let, ale zabaví se i děti již od dvou let, horní hranice není omezena. Stavebnice Lego Architecture nebo Lego Technic pobaví i dospělé návštěvníky.

Staroměstská radnice i vlakové nádraží okolí
Druhou součást Kostkolandu představuje muzeum s více než stovkou modelů. Návštěvníci se mohou těšit na Egypt, modely středověkých a současných měst, na model města ve vesmírné základně či na ropnou plošinu. K vidění je však i Staroměstská radnice, ŠKODA 860 Cabriolet, nejmenší děti přivítá veliký Krteček z Lega.
 

 

 

Soutěž trvá do 28. července 2016

 

Rodinnou vstupenku vyhrává 15., 30., 45. a 60. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

 

Soutěžní otázka: 

V kterém obchodním centru v Praze se nachází Kostkoland?

a)      Galerie Butovice

b)     Arkády Pankrác

c)     OC Flora  

 

Nápovědu najdete na www.kostkoland.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 28. července 2016 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Kostkoland".

kostkoland500_vlacek_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 14.7.2016 12:59:15

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.