Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o rodinné vstupenky do Galerie umění pro děti GUD

galeriegud_kvetiny_ilustrfoto

Chcete zahnat nudu a užít si program v GUDu? Tak neváhejte a zúčastněte se naší soutěže o rodinné vstupenky do pražské Galerie umění pro děti GUD v hodnotě 300 korun. Stačí správně odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a trocha štěstí k tomu.

 

 

 

 

 

Partnerem soutěže je: Galerie umění pro děti GUD

Galerie umění pro děti GUD – interaktivní a zábavná galerie – je zaměřená především na děti a na ty, kteří stále rádi pracují s vlastní fantazií a nebojí se tvořit. 

Děti – “diváci” se v této galerii stávají i samotnými “tvůrci”, specifickými "partnery" umělců a "spolutvůrci" exponátů. Vystavená díla v galerii nemají definitivní podobu. Umělci od počátku koncipují pro tuto galerii své instalace tak, aby na nich děti mohly dále aktivně pracovat, prožily si použitý materiál, zkusily si výtvarnou techniku, rozvíjely náměty svou fantazii, zkrátka intenzivně zapojily všechny smysly.

Je prokázáno, že z toho, co člověk uskutečňuje vlastní činností, tedy i hmatem, si může zapamatovat téměř dvojnásobně více nežli při pouhém zrakovém vjemu. Proto jsou děti - "diváci" - v této galerii zároveň i "spolutvůrci".

Soutěž trvá do 18.2.2015.

Rodinnou vstupenku do Galerie umění pro děti GUD vyhrává 20., 40. a 60. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Jak se jmenuje aktuální výstava v galerii GUD?

a.) ....jsem tu s tebou

b.) ....pimprlárium

c.) ....motýlí sen

Nápovědu najdete na www.galeriegud.cz.

Své odpovědi zasílejte do 18. února 2015 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - GUD".  

      galeriegud_deti_ilustrfoto      

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 4.2.2015 18:05:22

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.