Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o Roboželvy

robozelva_sparkys_ilustrfoto

Želvičky jsou oblíbenými domácími zvířátky. Pro děti jsou roztomilé, pro rodiče nenáročné. Ale když se dítě rozhodne, že si s želvou bude hrát, nejen pozorovat přes sklo akvária, pro zvířátko to už taková zábava být nemusí. Lepší je tak sáhnout po želvičce, které dítě nemůže ublížit a zažije s ní spoustu zábavy. Želvičku stačí ponořit do vody a hned začne plavat, stejně jako obrovské karety v moři nebo živé želvičky v akváriu. A dokonce i na souši se umí pohybovat. Pomalu a rozvážně jako pravá želva. Vyhrajte si svou Roboželvu. Teď a tady.

 

Partnerem soutěže je:  Sparkys, s.r.o.

Roboželva po vložení do vody automaticky začne plavat a změní vanu nebo bazén v kousek podmořského světa. Navíc při plavání mění rychlost i směr, úplně jako živá!

Vezměte jí s sebou do vany, malé děti se hned budou na povinné koupání těšit. A ty větší si s ní užijí spoustu zábavy jak během koupání, tak při vymýšlení nevinných rošťáren. Roboželvička, která se pomalu a tajně dostane do kuchyňského dřezu? Maminku možná na chvíli vyděsí, ale vykouzlí spoustu radosti. Želvička ve sklenici s vodou? I tady dokáže plavat a sourozence určitě pobaví.

Roboželvu seženete v obchodních domech a hračkárnách Sparkys a na www.sparkys.cz. 

Soutěž trvá do 17.7.2015.

Roboželvu vyhrává 100., 200. a 300. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Kolik různých druhů roboželviček můžete nasbírat?​

a.) 1

b.) 2

c.) 3

Nápovědu najdete na www.sparkys.cz.

Své odpovědi zasílejte do 17. července 2015 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Roboželva".

robozelva_obal_sparkys_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

 


Datum vložení: 3.7.2015 4:20:06

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.