Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o pohádkovou panenku Barbie

barbie_know_soutez_ilustrfoto

Panenka Barbie věrně odráží módu a životní styl každé doby a vždy drží krok s nejnovějšími trendy. Zbožňují ji miliony holčiček, protože díky ní mohou nahlédnout pod pokličku dospělého světa. Díky této slavné panence se holčičí sny o budoucnosti a nekonečných možnostech stávají skutečností. Právě teď a tady máte jedinečnou možnost soutěžit o krásnou panenku Barbie ze sady Pohádkové kostýmy. 

 

Partnerem soutěže je: Mattel

Panenku s postavou okouzlující modelky, lesklými blonďatými vlasy, vosím pasem, dlouhýma nohama, oblečenou do černobílých plavek představila firma Mattel na newyorském veletrhu hraček v roce 1959. Dostala jméno Barbie – podle zakladatelčiny dcery Barbary, která Ruth Handler inspirovala k vytvoření této dnes již legendární panenky. Opatřena byla visačkou na zápěstí, která potvrzovala, že zakoupená Barbie je nová a opravdová od Mattela. 

Když před 55 lety vstoupila Barbie na scénu a začala se stávat žádanou součástí holčičích pokojíčků, trh s panenkami se radikálně změnil. Barbie byla jiná, moderní, zkrátka „in“. Zobrazovala naděje a sny malých holčiček. A postupem času kolem ní vznikl celý velký svět, ve kterém je místo pro přítele Kena, řadu kamarádek, sestřiček, mnoho zvířecích mazlíčků, nepřeberné množství stylových šatů a doplňků. 

panenkou Barbie ze sady Pohádkové kostýmy můžeš díky okouzlujícím živůtkům, veselým sukním, skvostné ploutvi či nádherným křídlům vytvářet vlastní pohádkové postavy a příběhy. Balení obsahuje jednu princeznu se snímatelným živůtkem, sukní, čelenkou a botami, jeden vílí kostým s křídly, živůtkem, sukní a botami a jeden obleček na mořskou pannu s živůtkem a ploutví. 

Soutěž trvá do 10.3.2015.

Panenku Barbie ze sady Pohádkové kostýmy vyhrává 100. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Jak se jmenuje zbrusu nový film, ve kterém se Barbie představí jako statečná a okouzlující superhrdinka?

a.) Statečná princezna

b.) Odvážná princezna

c.) Spanilá princezna

Nápovědu najdete na www.barbie.cz.

Své odpovědi zasílejte do 10. března 2015 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Barbie".  

barbie_know_soutez_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 24.2.2015 14:52:58

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.