Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o oblečky z kolekce Sunar Fashion 2015

sunar_fashion_ilustrfoto

Kolekce, která zaručeně pobaví, taková je již třetí řada Sunar Fashion. Maminky a tatínkové nyní mohou své děti obléci do oblečků s vtipnými a hravými hláškami. Tvůrci si letos na pomoc přizvali oblíbenou hudební kapelu Chinaski, která pomohla vytvořit limitovanou edici triček pro děti a jejich rodiče a zároveň se stala tváří kolekce Sunar Fashion 2015. Soutěžte s námi a vyhrajte oblečky právě z této kolekce.

 

 

Partnerem soutěže je:  Sunar Fashion

V kolekcích Sunar Fashion pro minulé ročníky byla hlavním motivem oranžová žirafka, která se objevuje také na produktech dětské výživy Sunar, doplněná o další jemné detaily. Letos celou kolekci zdobí stejné barvy, ale celkový styl oblečení se ubírá odlišnou cestou, než v letech předchozích. Jsou na ní totiž vtipné hlášky s doprovodnými malůvkami, které budou bavit nejen děti, ale i dospělé.

Kolekce Sunar Fashion pro rok 2015 obsahuje celkem čtyři kousky oblečení - body, čepičku, tepláčky a šatičky v odstínech šedé a bílé s oranžovým potiskem. Vtipných hlášek je pak k nalezení celkem šest – Sunar je IN!, Já SU NARcis!, Můj pupík ♥ Sunar, Bez Sunaru ani prd! Sunar, fakt hustý a Bez Sunaru ani krok.

Kromě klasické kolekce vznikla také speciální limitovaná edice dětských triček, které jsou v kombinaci s dámskými/maminkovskými a pánskými/tatínkovskými tričky. Hlášky na ně navrhli členové hudební skupiny Chinaski. Design triček i navržené hlášky se odráží v písničkách kapely a jsou pro ně velmi typické. Pro maminky hudebníci navrhli hlášku „Stačí jen málo a budeme pár…“, pro tatínky zase „Já jsem tady vedoucí!“. Obě hlášky jsou také na tričkách pro děti, takže se mohou hrdí tatínci a maminky procházet se svými dětmi ve stejném nápaditém oblečení.

Stejně jako v minulých letech, i jsou letos oblečky ušity z těch nejkvalitnějších materiálů (100% bavlna a lycra) vyrobených v České republice bez umělých příměsí. 

 

Soutěž trvá do 17.12.2015.

Oblečky z kolekce Sunar Fashion 2015 (čepičku, body (80) a tepláčky (98)) vyhrává 60., 120. a 180. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

Soutěžní otázka: 

Kolikátá je letošní kolekce Sunar Fashion?

a) druhá

b) třetí

c) čtvrtá

 

Nápovědu najdete na www.sunarfashion.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 17. prosince 2015 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Sunar Fashion".

sunar_fashon_chinaski_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 27.11.2015 21:08:23

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.