Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o nové CD 3FO3 kapely BomBarďák

Soutěž o nové CD 3FO3 kapely BomBarďák

Doma rošťák a na koncertě slušňák … a nebo naopak. Tak akorát akordů, tak akorát textu a 19 hitovek. Mušketýři české hudební scény se prosekali houštinou tónů, kardinálních melodií, královských harmonií a mají nové album 3FO3. Kapela Bombarďák přesvědčí každého, že není rozdílu mezi písničkami pro děti a pro dospělé. Soutěžte s námi a vyhrajte si jedno tohle skvělé cédéčko.

 

 

 

 

 

Partnerem soutěže je: vydavatelství Indies

Ať jste posedlí folkem nebo punkem, skáčkem nebo fráčkem, na albu najdete přesně vyváženou kombinaci hudebních stylů. To vše s nepostradatelnou lehkostí okořeněné texty Jirky Jelínka, který glosuje svět rodičů a dětí. Nové album kapely Bombarďák nese název 3FO3. Jiří Jelínek říká: „Pravda je, že fotři jsme vlastně čtyři, ale tři mušk​e​týři byli taky čtyři!"

 

Soutěž trvá do 26. října 2017

CD 3FO3 kapely BomBarďák vyhrává 20., 50. a 80. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

 

Soutěžní otázka: 

Kolik členů má aktuálně kapela BomBarďák?

a.) 2

b.) 3

c.) 4

Nápovědu najdete na www.indies.eu.

 

Své odpovědi zasílejte do 26. října 2017 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - 3FO3".

bombardak_ilustrfoto_gabin

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 3 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 12.10.2017 16:57:37

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.