Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o nové 3CD Dády Patrasové

DADA_DagmarPatrasova_foto-AntalovskyJiri_ilustrfoto

Supraphon vydává výběr nejúspěšnějších písniček zpěvačky a herečky, která si dokázala zcela podmanit dětské publikum. Trojalbum pod příznačným názvem Best Of Dáda vychází u příležitosti letošního kulatého životního jubilea Dagmar Patrasové, ale i k 30. výročí zrodu výjimečného fenoménu dětské zábavy. Souěžte s námi a vyhrajte jedno 3CD pro sebe a svou rodinu.

 

 

 

Partnerem soutěže je:  Supraphon

 

Sestava výběrového 3CD Best Of Dáda vysvětluje fakt, proč se Dagmar Patrasová stala tak oblíbenou interpretkou písniček pro děti. Psali pro ni skvělí autoři jako Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř, Ivan Mládek nebo Michael Kocáb, Ondřej Suchý či Jiří Suchý. Písničky byly vždy dobře aranžované a hrané kvalitními orchestry.  Především však Dagmar Patrasová dokázala děti zaujmout svým milým a laskavým hlasem, hravostí a žertovným stylem zpěvu. 

Soutěž trvá do 5. května 2016

3CD Best of Dáda vyhrává 50., 100. a 150. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

Soutěžní otázka: 

Jak se jmenuje album Dády Patrasové, které vyšlo v roce 1987 a okamžitě z ní učinilo dětský idol?

a) Pasu, pasu ovečky

b) Pasu, pasu husičky

c) Pasu, pasu písničky

 

Nápovědu najdete na www.supraphon.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 5. května 2016 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Best of Dáda".

dada_dagmarpatrasova_foto-antalovskyjiri_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 21.4.2016 15:15:50

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.