Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o naučnou hru Paměť 3D

Pexi_pamet_3D_ilustrfoto

Vánoční dárky se rozdělují na měkké a tvrdé. Mezi dětmi jsou jednoznačně oblíbenější ty druhé. A mezi tvrdými dárky by každý rok měla být alespoň jedna hra. Ideální variantou je zábavná hra, při které se hráči něco zajímavého dozvědí nebo si procvičí své dovednosti. A měla by bavit nejen děti, ale i jejich rodiče. Právě taková je hra Paměť 3D od společnosti Pexi, kterou právě teď máte možnost na Ententýky vyhrát.

 

 

 

 

Partnerem soutěže je: společnost Pexi

Už Mark Twain tvrdil: „Jsme tím, co si pamatujeme.“ A aby naše paměť nezahálela, je dobré ji občas potrénovat. Nejlépe hravou formou. Hra Paměť 3D cvičí nejen schopnost zapamatovat si barvy, ale prověří i postřeh a zručnost. Jako jedna z mála naučných her cvičí také prostorovou představivost hráčů. Ti mají za úkol poskládat barevné kostky podle vzoru na vybraných kartách. Obtížnost hry je možné nastavit výběrem karet ke hře, podle momentálního věkového složení hráčů, takže zapojit se mohou malí i velcí.      

Soutěž trvá do 31.10.2014.

Naučnou hru Paměť 3D od společnosti Pexi v hodnotě 229,- Kč vyhrává 150. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Pro jak staré hráče je hra Paměť 3D určena?

a.) od 3 let

b.) od 5 let

c.) od 8 let

Nápovědu najdete na www.pexi.cz.

Své odpovědi zasílejte do 31. října 2014 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Pexi".

 pexi_pamet_3d_ilustrfoto     

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu Ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Datum vložení: 17.10.2014 17:40:41

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.