Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o Magickou krabičku

magickakrabicka_hneda_ilustrfoto

V Hnědé edici Magické krabičky si děti vytvoří divadlo - pohádku O Budulínkovi nebo O perníkové chaloupce. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a Magická krabička může putovat třeba právě k vám.

 

 

 

 

 

 

 

Partnerem soutěže je: Magicka-krabicka.cz

Hnědá edice Magické krabičky kromě divadélka dále obsahuje vše potřebné pro výrobu skřítka a pohádkové knížky. Tvoří se tentokrát zejména ze samolepící plsti.

Co je Magická krabička? Novinkou portálu Magicka-krabicka.cz je prodej metodických a didaktických pomůcek a tvoření pro organizace pracující s dětmi.

Soutěž trvá do 20.11.2014.

Magickou krabičku z Hnědé edice v hodnotě 269,- Kč vyhrává 100. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

 

Soutěžní otázka: 

Kolik stojí jedna edice Magické krabičky při zakoupení předplatného na šest edic?

a.) 269

b.) 249

c.) 229

Nápovědu najdete na www.magicka-krabicka.cz.

Své odpovědi zasílejte do 20. listopadu 2014 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Magická krabička Hnědá edice".

                     magickakrabicka_hnedaedice_skritek_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit. 


Datum vložení: 6.11.2014 15:21:05

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.