Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o Magickou krabičku

magicka_krabicka_ilustrfoto

Víte už, co je to Magická krabička? Že ne? Pak vězte, že je to kompletní kreativní sada s pomůckami a materiálem ke tvoření určená dětem od 3 do 8 let a jejich rodičům, kteří mají chuť společně rozvíjet jejich tvůrčí schopnosti. Každá krabička obsahuje velké tvoření, malé tvoření a pohádkovou knížečku. Máte-li chuť si magické tvoření vyzkoušet, neváhejte a soutěžte s námi o Magickou krabičku z Modré edice.

Partnerem soutěže je: Magicka-krabicka.cz

 

 

Soutěž trvá do 19.6.2014.

Magickou krabičku z Modré edice vyhrává 100. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Kolik sad výtvarných aktivit najdete v každé edici Magické krabičky?

a.) jednu

b.) dvě

c.) tři

Nápovědu najdete na www.magicka-krabicka.cz.

Své odpovědi zasílejte do 19. června 2014 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Magická krabička".

magicka_krabicka_ilustrfoto2

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit. 


Datum vložení: 5.6.2014 1:19:36

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.