Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o Loto, hru o pocitech

loto_terahry_ilustrfoto

Pojmenování pocitů je základním předpokladem k tomu, aby děti dokázaly vyjádřit, co je trápí a co potřebují. Umíte to? Umí to vaše děti? Zkuste si to společně při hře Loto, hře o pocitech. Soutěžte s námi a tuto zajímavou hru si vyhrajte a otestujte. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku a trocha štěstí k tomu.

 

 

 

Partnerem soutěže je:  Terahry.cz

Loto, hra o pocitech, je určena dětem od 3 do 6 let. Na principu známé hry loto učí děti, jak své pocity pojmenovat, jak se pocit projevuje na jejich výrazu v obličeji a jak pocity poznat u druhých lidí. Obsahuje také doprovodné otázky k jednotlivým pocitům pro předškolní děti.

Nejprve si prohlédnete všechny kartičky a společně jednotlivé emoce pojmenujete. Pak může hra začít! Každý hráč si vybere jednu hrací desku. Kartičky s obrázky se rozloží doprostřed lícem dolů... dále pokračujete podle návodu dle věku dítěte. 

Hra obsahuje čtyři hrací desky, 24 kartiček pocitů, návody ke hře přizpůsobené věku dítěte (pro nejmenší, od 4 let, od 5 let, dvě varianty rozšíření), metodický materiál pro rodiče i učitele - jak si povídat o pocitech.

 

Soutěž trvá do 25.12.2015.

Stolní hru Loto, hra o pocitech, v hodnotě 249 korun vyhrává 50. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

Soutěžní otázka: 

Jaký sortiment nabízí nový internetový obchod Terahry.cz?

a) hry, hračky a knížky zaměřené na rozvoj a podporu inteligenčního kvocientu dětí

b) hry, hračky a knížky zaměřené na rozvoj a podporu jemné motoriky

c) hry, hračky a knížky zaměřené na rozvoj a podporu emoční a sociální inteligence dětí
 

Nápovědu najdete na www.terahry.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 25. prosince 2015 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Terahry".

loto_terahry_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 11.12.2015 1:26:42

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.