Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o lístky na VIP premiéru Pat a Mat

PataMat_film_plakat

Dvojice „šikulů“ Pat a Mat se vrací na scénu, a to rovnou v celovečerním filmu pro celou rodinu! Soutěžte s námi a vyhrajte 2 vstupenky na slavnostní VIP premiéru v pražském kině Cinema City Flora.

 

Partnerem soutěže je:  Cinema City

 

Známí nešikové v roce 2016 slaví 40 let od svého vzniku, a byť se na stříbrném plátně ještě nepředvedli, pro kutily jejich kalibruto přeci nemůže být problém. Obzvlášť, když mají na půdě krabice plné filmů a pod schody promítačku, na které fanouškům své příhody rádi odpromítají…

Nebyli by to ale oni, kdyby se nepotýkali s celou řadou nástrah. A tak se tentokrát utkají se zákeřným kaktusem, suchým stromem nebo se rozhodnou „zvelebit“ svůj příbytek originálními úpravami. A jelikož jsme ve 21. století a všude se propaguje zdravý styl života, i „ajeťáci“ se pokusí dostat do kondice protáhnutím svých těl na rotopedu. Jak se jim to povede?

Pata a Mata milují celé generace diváků nejen pro jejich manuální nešikovnost, ale také pro jejich neutuchající optimistickýpostoj k životu. I když se zdá vše ztracené, důležité je nikdy nesložit ruce do klína. Pat a Mat ve filmu dokazují, že neexistuje problém, na který by se nenašel řešení!
Slavnostní VIP premiéra se koná v Cinema City Flora v Praze dne 29. března 2016 od  17:30 hodin.
 

Soutěž trvá do 25. března 2016.

Vstupenky pro 2 osoby na premiéru filmu Pat a Mat, která se koná 29.3.2016 v Cinema City Flora od 17:30 hodin vyhrává 20., 40. a 60. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

Soutěžní otázka: 

Kolikáté výročí letos slaví Pat a Mat?

a) 20 let

b) 30 let

c) 40 let

 

Nápovědu najdete na www.cinemacity.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 25. března 2016 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Pat a Mat".

patamat_film_plakat

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 18.3.2016 15:14:04

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.