Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o lístky do kina IMAX na film Kráska a zvíře

Kraska_zvire_imax_plakat

V hrané adaptaci animované klasiky Kráska a zvíře společnosti Disney velkolepým způsobem ožívají příběh a postavy, které diváci dobře znají a zbožňují. Kráska a zvíře popisuje pozoruhodný příběh Krásky, bystré, krásné a nezávislé mladé dívky, kterou ve svém zámku uvězní děsivé zvíře. Navzdory strachu se spřátelí se zakletým zámeckým služebnictvem a uvědomí si, že se pod obludným zvířecím zevnějškem ukrývá vlídná duše skutečného prince. Soutěžte s námi a vyhrajte 2 lístky na hraný romantický film Kráska a zvíře do kina IMAX.

 

 

Partnerem soutěže je: IMAX

Film Kráska a zvíře můžete navštívit v multiplexech Cinema City, sále 4DX a kině IMAX od 16. března 2017. Více informací o jednotlivých projekcích najdete na www.cinemacity.cz.

 

 

Soutěž trvá do 4. dubna 2017

Dvě vstupenky do kina IMAX na film Kráska a zvíře vyhrává 10., 30., 50., 70. a 100. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

 

Soutěžní otázka: 

Kdo ztvárnil hlavní roli krásné Belle ve filmu Kráska a zvíře?

a) Emma Watson

b) Kristen Stewart

c) Kate Bosworth

 

Nápovědu najdete na www.cinemacity.cz.

Své odpovědi zasílejte do 4. dubna 2017 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Kráska a zvíře".

 

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 21.3.2017 12:13:53

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.