Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o limitovanou edici POM-BÄR Sněhulák

POM-BÄR_Sněhulák_ilustrfoto

Malí i velcí milovníci POM-BÄR se mohou radovat. Tradiční křupavé medvídky v zimních měsících na pultech obchodů doplňuje limitovaná edice POM-BÄR Sněhulák. Soutěžte s námi a vyhrajte celý karton této křupavé medvědí dobroty. Stačí správně odpovědět na otázku a trocha štěstí k tomu.

 

 

 

 

Partnerem soutěže je:  POM-BÄR

I kdyby byly letošní Vánoce na blátě, díky edici POM-BÄR Sněhulák si bude moct zimní radovánky užít opravdu každý. Křupaví sněhuláčci budou příjemným zpestřením svátečního stolu nebo mikulášské nadílky, báječně se však hodí také na oslavu s malými kamarády nebo na výlety jako rychlá a chutná svačinka. Stejně jako medvídci POM-BÄR Original, i sněhuláci mají jemnou solenou příchuť.

Lahodné snacky POM-BÄR v limitované zimní edici zaujmou svými zábavnými tvary a malí mlsalové si tak s oblíbenou pochoutkou užijí ještě více zábavy.

Limitovaná edice POM-BÄR Sněhulák je v obchodech dostupná od začátku listopadu do vyprodání zásob za doporučenou prodejní cenu 24,90 Kč za 55g balení.

 

Soutěž trvá do 3.12.2015.

Karton limitované edice POM-BÄR Sněhulák vyhrává 100., 200. a 300. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

V kterém roce se poprvé objevili křupaví medvídci POM-BÄR?

a) 1987

b) 1997

c) 2007 

 

Nápovědu najdete na www.pombar.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 3. prosince 2015 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Pom Bär Sněhulák".

pom-bär_sněhulák_solo_medved_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 19.11.2015 17:25:59

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.