Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o Krtečkovy nápoje a přesnídávku

krtecek_produkty_ilustrfoto

Postavička Krteček výtvarníka Zdeňka Milera patří mezi nejznámější animované dětské hrdiny české kinematografie a stala se součástí dětského světa mnoha generací. Nově Krteček přichází s nápoji a přesnídávkami pro děti. Zajímá vás, jak chutnají? Pak neváhejte, soutěžte a vyhrajte balíček se čtyřmi dobrotami od Krtečka.

 

 

 

Partnerem soutěže je: společnost X-Drink

 

Krtečkova voda

Krtečkovým domovem je příroda. Zná její tajná zákoutí i utajované skrýše. Se svými kamarády objevil pramen s průzračně čistou vodou, a protože tato voda hasí žízeň všem zvířátkům v okolí, rozhodl se ji nabídnout i svým dětským přátelům. Nejen pramen, ale také obal a tvar láhve vybíral tak, aby padla skvěle i do té nejmenší ručičky. Láhev je navíc opatřena velmi praktickým uzávěrem. Krtečkova voda je vhodná i pro kojence. Na pultech obchodů je k dostání i s příchutí oblíbených jahod. Tímto výrobkem by Krteček rád vzkázal všem dětem, že pití čisté pramenité vody je velmi zdravé a pro tělo přínosné!

Krtečkův ovocný nápoj

Řadu ovocných nápojů zabalil Krteček do plastové lahvičky s funkčním uzávěrem, díky kterému se dětem pohodlně pije a žádná kapka ovocného nápoje nekápne vedle. Tato praktická láhev plná ovocného osvěžení a energie se výborně hodí na rodinné výlety i jako součást školní svačinky nebo pro doplnění tekutin při odpoledni stráveném na dětském hřišti. Ovocný nápoj s příchutí pomeranče, jahody a jablka je obohacen o vitamín C a obsahuje pouze přírodní barviva.

Krtečkovy bublinky

Krteček nezapomíná ani na zábavu ani na oslavy. Rozhodl se přijít s dětskou obdobou bublinkového sektu, který je dokonce obohacen o vitamin C. A vzhledem k tomu, že není žádný troškař, připravil hned dvě příchutě. Pro kluky je v nabídce modrá láhev s příchutí lesní směsi, holčičkám se zase bude líbit červená verze bublinek s malinovou příchutí. Bublinky zabalil Krteček do praktické plastové láhve, která se nikdy nerozbije a mohou si ji tak vzít do ruky i ti nejmenší.

Krtečkova přesnídávka

Krteček je velkým kamarádem i těch nejmenších dětí, proto právě pro ně připravil tradiční přesnídávky. Ovoce, které pro přípravu potřeboval, vybíral s láskou a maximální péčí. Od kamarádů z dalekých zemí nechal dovézt banány a sám natrhal jahody i broskve. Ovoce pozorně třídil, poté se pustil do mixování, vše pečlivě ochutnával a dochucoval, až z toho vznikly tři druhy přesnídávek. Na mlsné jazýčky našich ratolestí tak čeká 190 g vydatné svačinky s vysokým podílem čerstvého ovoce. Tato novinka je vhodná pro děti od ukončeného čtvrtého měsíce věku.

Soutěž trvá do 5.6.2014.

Balíček obsahující 1x Krtečkovu vodu, 1x Krtečkův ovocný nápoj, 1x Krtečkovy bublinky a 1x Krtečkovu přesnídávku vyhrává 100., 200. a 300. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Jaké další produkty kromě Krtečkových nabizi společnost X-Drink? Uveďte alespoň dva názvy.

Nápovědu najdete na www.x-drink.cz.

Své odpovědi zasílejte do 5. června 2014 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Krteček".

krtečkovy bublinky malina_ilustrfotokrteckuv_ovocny_napoj_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit. 


Datum vložení: 22.5.2014 12:40:35

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.