Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o Krabičku nápadů

krabickanapadu_ilustrfoto

Krabička nápadů je určena pro děti, které rády tvoří, malují, lepí. Vyhrajte vánoční Krabičku nápadů a vytvořte si s ní krásné Vánoce. Stačí správně zodpovědět jednoduchou soutěžní otázku.

 

Partnerem soutěže je: Krabickanapadu.cz

 

 

 

 

Krabička nápadů rozvijí kreativitu, fantazii, nápady i jemnou motoriku. Obsahuje několik sad s návodem k tvoření pomocí různých výtvarných a kreativních technik.

Soutěž trvá do 11.12.2014.

Vánoční Krabičku nápadů v hodnotě 100,- Kč vyhrává 50. a 100. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Do které krabičky se schoval sob Rudolf?

a.) do adventní

b.) do vánoční

Nápovědu najdete na www.krabickanapadu.cz.

Své odpovědi zasílejte do 11. prosince 2014 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Krabička nápadů".               

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit. 


Datum vložení: 27.11.2014 19:08:28

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.