Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o knihu Viktorka a vesmírná dobrodružství

viktorkaavesmirnadobrodruzstvi_obal_ilustrfoto

Viktorka a vesmírná dobrodružství je název nové komiksové knihy z nakladatelství Portál. Viktorka je výzkumnice a žákyně galaktické školy. Putuje nekonečným vesmírem na palubě kosmické lodi Lítavice a spolu s pilotem Žabžou a navigátorem Flájem zažívá různá dobrodružství. Komiksové příběhy vycházely ve Čtyřlístku v letech 2004–2010, nyní je Portál vydává v ucelené knižní podobě. Odpovězte na jednduchou otázku a kniha Viktorka a vesmírná dobrodružství možná doputuje právě k vám.

Partnerem soutěže je: nakladatelství Portál

Viktorka a vesmírná dobrodružství je nejen název nové komiksové knihy, ale také interaktivní výstavy, která se dětským návštěvníkům otevřela 4. září v Galerii umění pro děti GUD v Praze. Návštěvníky čeká množství her a zábavných aktivit. Jak je v Galerii umění pro děti GUD zvykem, dotýkat se vystavených exponátů je více než žádoucí.

Soutěž trvá do 19.9.2014.

Knihu Viktorka a vesmírná dobrodružství vyhrává 50., 150. a 250. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Komiks o Viktorce ilustroval:

a.) Honza Smolík

b.) Klára Smolíková

c.) Vladimír Renčín

Nápovědu najdete na http://obchod.portal.cz.

Své odpovědi zasílejte do 19. září 2014 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Viktorka".

viktorka_vesmirnadobrodruzstvi_kniha_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu Ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit. 


Datum vložení: 5.9.2014 14:41:50

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.