Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o knihu Už žádné výmluvy!

uzzadnevymluvy_issova_vlasakova_ilustrfoto

Už žádné výmluvy! je motivační kniha pro děti z nakladatelství Keltner Publishing. Zabývá se důležitým tématem výmluv a vymlouvání se. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a kniha může být třeba právě Vaše.

Partnerem soutěže je: Keltner Publishing

 

 

 

Titul „Už žádné výmluvy!“ se zabývá velmi důležitým tématem výmluv a vymlouvání se. Autor v ní vysvětluje, jak mohou výmluvy způsobit více škody, než si uvědomujeme. Například odradit vaše dítě od toho, co chce dělat, a znemožnit mu využít jeho plný potenciál. Kniha vypráví příběh chlapce, který má zdánlivě neuskutečnitelný sen, chce se stát mořským biologem. Výmluvy a pochybnosti jako „nejsem dost chytrý“ nebo „je to příliš těžké“ ho však téměř odradí od jeho naplnění a on se svého snu málem vzdá…


Kniha je určena pro děti od 4 do 10 let.

Soutěž trvá do 29.1.2015.

Knihu Už žádné výmluvy! v hodnotě 147,- Kč vyhrává 100. a 200. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Kolikátou knihou autora Wayne Waltera Dyera je kniha "Už žádné výmluvy!"?

a.) druhou

b.) třetí

c.) čtvrtou

Nápovědu najdete na www.knihy-keltner.cz.

Své odpovědi zasílejte do 29. ledna 2015 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Už žádné výmluvy".  

                 uzzadnevymluvy_obal_ilustrfoto            

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit. 


Datum vložení: 15.1.2015 13:39:05

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.