Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o knihu The Tap Tap - Řiditel autobusu

Soutěž o knihu The Tap Tap - Řiditel autobusu

Mohlo by se zdát, že kapely The Tap Tap je v poslední době všude plno. Letos na jaře uvedla na Nové scéně Národního divadla unikátní divadelní představení Nefňuka, na podzim se chystá vydat nové studiové album, připravuje velký prosincový koncert v pražském Karlíně… A především u Nakladatelství Paseka vyšla první kniha napsaná s Tap Tap a o Tap Tap.

Soutěžte s námi a vyhrajte právě tuto knihu o kapele The Tap Tap.

 
 
 
 
Partnerem soutěže je: nakladatelství Paseka

 

Řiditel autobusu mapuje téměř dvacetiletou historii nevšední hudební skupiny složené z tělesně postižených studentů a absolventů Jedličkova ústavu. Během své existence si kapela poctivě prošlápnula své místo v českém šoubyznysu a mnohokrát úspěšně reprezentovala Česko i v zahraničí. Knížka však rozhodně není jen biografií kapely a může být zajímavá i pro ty, kteří nejsou zrovna zarytí fanoušci The Tap Tap. 

Vlastně jde o sondu do života hendikepovaných; co řeší, co jim vadí na přístupu zdravých lidí k nim a podobně. Čtenáři se dozví, jaké to je být opilý na vozíku, jak to řeší, když potřebují na záchod a asistent má zpoždění, jaký je život, když má člověk 100 centimetrů a v obchodech nedosáhne do regálů, ale i spoustu hlubších věcí - o hledání partnerů, o smyslu života, o vyrovnávání se s nemocí.

 
 

Soutěž trvá do: 3. ledna 2017

 

Knihu Lucie Fialové The Tap Tap - Řiditel autobusu vyhrává 50. e-mail obsahující správnou odpověď a poštovní adresu soutěžícího. 

 

Soutěžní otázka:

 

Jak se jmenuje kapelník The Tap Tap?


a) Jiří Ornest

b) Šimon Ornest

c) Ladislav Angelovič

 

Nápovědu najdete na  www.thetaptap.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 3. ledna na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - The Tap Tap".

thetaptap_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu Ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit. 


Datum vložení: 20.12.2016 9:09:17

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.