Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o knihu The Alphabet with Olivin the Wizard

abeceda_alphabet_pavlaparik_obal_ilustrfoto

Máte rádi přírodu, rádi s dětmi tvoříte z darů přírody a rádi byste začali učit svého předškoláka anglicky? Pak Vám doma nesmí chybět nová kniha Pavly Parik The alphabet with Olivin the Wizard. A právě o tuto knihu můžete teď s námi soutěžit. 

Partnerem soutěže je:  nakladatelství Like Green Art a Pavla Parik

Kniha Pavly Parik The Alphabet with Olivin the Wizard je celá v angličtině a volně navazuje na autorčinu první knihu Tvoříme s dětmi z darů přírody. Všechny ilustrace jsou vytvořeny výhradně z přírodnin, bez lepidel či jiných chemických látek. Kniha kromě základních vědomostí angličtiny podporuje také imaginaci, tvořivost a hravost. Inspiruje také k vlastní tvorbě z přírodnin a podporuje vztah k přírodě. Kniha obsahuje i několik zajímavých "přírodních" kvízů. 

Kniha je určena zejména rodičům, kteří začínají s výukou jazyků svých dětí v předškolním věku, ale také anglickým školkám a školám.

 

 

Soutěž trvá do 17.11.2015.

Knihu Pavly Parik The Alphabet with Olivin the Wizard vyhrává 50. a 150. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

 

Soutěžní otázka: 


Jaká zvířata začínající v angličtině na písmeno T potkal kouzelník Olivin na své cestě přírodou?


a.) tygra a tuleně

b.) tygra a želvu

c.) tygra a tuňáka

 

Nápovědu najdete na www.like-greenart.com.

Své odpovědi zasílejte do 17. listopadu 2015 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - The Alphabet".

abeceda_thealphabet_pavlaparik_p_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 3.11.2015 17:55:04

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.