Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o knihu sexuoložky Laury Janáčkové Muži chtějí milenky

laura_janackova_kniha_ilustrfoto

Pečujte o své intimní zdraví. Soutěžte u nás s Beliema® od Idelyn® o knihu sexuoložky doc. PhDr. Dr. phil. Laury Janáčkové, CSc. Muži chtějí milenky: průvodce partnerským trojúhelníkem od Laury Janáčkové. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku a trocha štěstí k tomu.

 

 

Partnerem soutěže je: Idelyn®

Intimní zdraví je základní podmínkou spokojenosti ženy, v průběhu celého roku je však ohrožováno rizikem vzniku vaginálních infekcí. Řada kosmetických přípravků Beliema® Expert od Idelyn® byla vyvinuta ve spolupráci s gynekology pro šetrnou intimní péči a hygienu ženy, jsou vhodné při obou typech infekcí – bakteriální i kvasinkové. Zasloužený relax si potom dopřejte s jedinečnou knihou a průvodcem partnerkého trojúhelníku Laury Janáčkové Muži chtějí milenky. 

Kniha Laury Janáčkové Muži chtějí milenky je praktickým návodem pro ženy, jak se stát pro muže tou jednou jedinou osudovou láskou. Srozumitelně vysvětluje partnerský trojúhelník ze všech stran, tzn. z pohledu muže, ženy i milenky. Nabízí několik praktických tipů, jak se v milencích a milenkách vyznat a jak situaci řešit.

Soutěž trvá do 25. ledna 2017

Knihu Laury Janáčkové Muži chtějí milenky vyhrává 10., 50. a 100. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

 

Soutěžní otázka: 

Na jaký typ infekce jsou určeny produkty z řady Beliema® od Idelyn®? ​

a.) bakteriální infekci

b.) kvasinkovou infekci 

c.) bakteriální a kvasinkovou infekci

Nápovědu najdete na www.idelyn.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 25. ledna 2017 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Beliema".

beliema_krem_kniha_laura_janackova_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Výherci soutěže

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 12.12.2017 19:06:28

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.